Specjalista ds. Social Media

Cloud 9 Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego wieloletniego klienta i partnera – norweskiej firmy zajmującej się sprzedażą suplementów diety - poszukujemy dynamicznego, ambitnego i zaangażowanego Specjalisty ds. Social Media.

Zadania:

  • tworzenie angażujących treści, materiałów graficznych i wideo na potrzeby mediów społecznościowych - dostarczanie materiałów, które będą podtrzymywać ciekawość odbiorców i wywoływać ich reakcje,
  • tworzenie harmonogramów publikacji w social mediach, uwzględniających dane o ruchu internetowym i zaangażowaniu użytkowników,
  • bieżąca obsługa profili i optymalizacja kont w mediach społecznościowych,
  • moderowanie dyskusji w sieci,
  • analiza działań konkurencji, proponowanie nowych sposobów na zwiększenie konwersji - dostarczanie pomysłów na zaangażowanie dotychczasowych i przyciągnięcie nowych klientów (takich jak promocje, konkursy, akcje marketingowe),
  • analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji, opracowywanie raportów z prowadzonych działań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z dziedziny marketingu, komunikacji, nowych mediów lub pokrewnej,
  • doświadczenie w pracy jako specjalista ds. social mediów,
  • swobodne poruszanie się w obszarze wielu platform społecznościowych - znajomość ich funkcjonowania, pozostawanie na bieżąco z wszelkimi zmianami w zakresie ich działania,
  • umiejętność redagowania kreatywnych, łatwych w odbiorze treści (tekst, obraz, wideo) - zdolność do samodzielnego tworzenia krótkich tekstów w języku angielskim,
  • bardzo dobra znajomość znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na tworzenie treści do social mediów oraz codzienną komunikację z klientem anglojęzycznym,
  • umiejętność tworzenia strategii marketingowych,
  • znajomość narzędzi wykorzystywanych w monitoringu social mediów,
  • zdolność do wychwytywania nadchodzących trendów w technologiach cyfrowych,
  • otwartość, doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
  • inicjatywa i aktywność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • zainteresowanie tematyką zdrowia i suplementów diety,
  • nieszablonowe myślenie i nastawienie na kreatywne wyszukiwanie nowych rozwiązań, zwiększających efektywność działań w social mediach,
  • prowadzenie własnego bloga, konta w mediach społecznościowych,
  • otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • udział w rozwojowych, międzynarodowych projektach,
  • stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne doświadczonych współpracowników,
  • kreatywne i dynamiczne środowisko pracy,
  • możliwość podróży.

Prezentacja firmy

Komunikujemy marki, kreujemy treści i nimi zarządzamy. Tworzymy i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo