Specjalista ds. Social Media

Aureus S.A.

Gliwice, śląskie

Aureus S.A.
Dzięki pasji osób pracujących w Aureus, chcemy pomagać naszym Klientom i Partnerom w budowaniu innowacyjnych i stabilnych przedsiębiorstw.
Oferujemy finansowanie w formie kredytu oraz leasingu, jak również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów i maszyn trzech głównych segmentów: transportu, sprzętu rolniczego i budowlanego.
Od 2007 roku rozwijamy swoją działalność i z roku na rok jest Nas coraz więcej, równocześnie cyklicznie podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, poszerzając swoją ofertę produktową.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych
  • tworzenie treści publikowanych w poszczególnych kanałach
  • prowadzenie kampanii Facebook Ads

Aureus S.A.

Nasze oczekiwania:

  • min. rocznego doświadczenia
  • kreatywności i zaangażowania
  • marketingowego zmysłu
  • Chęć rozwoju
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji, doskonałe umiejętności w pracy wielozadaniowej
  • Uśmiech
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informacja dla osób rekrutowanych do pracy (umowa o pracę)