Specjalista ds. Social Media - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta – firmy posiadającej szeroki asortyment z obszaru leków, suplementów diety, kosmetyków i pokrewnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Social MediaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie koncepcji i przeprowadzanie kreatywnych kampanii w mediach społecznościowych ( Facebook, Instagram)
  • Prowadzenie kilku profili społecznościowych związanych z kosmetykami
  • Tworzenie contentu
  • Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań
  • Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z influencerami
  • Współpraca z grafikami i agencjami kreatywnymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu publicznego profilu w Social Mediach w agencji reklamowej lub bezpośrednio po stronie właściciela marki (mile widziane dołączenie linku profilu do CV)
  • Doświadczenie w pracy z Facebook Ads
  • Umiejętność tworzenia interesujących treści
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.