Specjalista ds. Social Media i PR

RB Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • praca w pełni zdalna (Home Office) na czas epidemii
  • możliwość pracy na zdezynfekowanym i przygotowanym do pracy komputerze (dostawa kurierem)
  • obsługa Klientów agencji w zakresie mediów tradycyjnych oraz społecznościowych
  • przygotowywanie treści na media społecznościowe i briefów dla grafików
  • kreacja treści materiałów prasowych
  • przygotowywanie strategii komunikacji
  • doradztwo dla Klientów w zakresie komunikacji
  • kontakty z Klientami, przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień
  • akceptowanie materiałów do publikacji z Klientem
  • obsługa kanałów społecznościowych Klientów agencji
  • współpraca z zespołem agencji
  • praca na narzędziach do pracy zdalnej - Asana, Trello, Hangouts, Google Docs, Google Drive

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w agencji PR lub dziale komunikacji
  • dobre pióro
  • praktyczna znajomość narzędzi Social Media i PR
  • dobre relacje z dziennikarzami
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy zdalnej i dyscyplina
  • znajomość narzędzi: Prowly, Asana, Trello, Office 365
  • sprawne posługiwanie się mediami społecznościowymi
  • mile widziane umiejętności związane z Facebook Ads, Google Ads

Prezentacja firmy

Agencja Royal Brand PR jest firmą, z sukcesami pracującą dla klientów na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media