Specjalista ds sklepu internetowego

Maxico Sp. z o.o.

03-691 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma prowadząca sklepy internetowe, poszukuje osoby do bieżącej aktualizacji oferty oraz obsługi zamówień.

Do głównych zadań osoby na rzeczonym stanowisku będzie należało:

-Wprowadzanie produktów do oferty sklepu – tworzenie opisów, przypisywanie cech produktów
-Zarządzanie treścią oraz jej edytowanie na portalach oraz platformach zakupowych
-Przygotowanie i wystawianie ofert na portalach Allegro, Amazon, ebay: Weryfikacja cen i dostępności towarów
-Obsługa zamówień i przygotowanie zleceń wysyłkowych
-Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami - informacje nt zamówień i produktów
-Monitoring i analiza działań konkurencji

Wymagania

Oczekiwania:

-Znajomość platform sprzedażowych, przede wszystkim allegro
-Umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy
-Sumienność, obowiązkowość i systematyczność
-Znajomość języka angielskiego, bądź rosyjskiego
-Doświadczenie w użytkowaniu oprogramowania Prestashop będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Maxico Group Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż w kilku branżach: proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie