Specjalista ds. sieci elektroenergetycznych

Poznań, wielkopolskie

Enea Serwis Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Enea Serwis Sp. z o.o., Departament Wykonawstwa i Eksploatacji, Oddział Centrum, Rejon Poznań, Wydział Wykonawstwa informuje, że poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowany kierunek elektrycznym
  • Pożądane minimum 2 letnie doświadczenia w branży elektrycznej
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne E i D bez ograniczeń wysokości napięcia
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Wiedza i znajomość zagadnień dotyczących elektryki, umiejętności manualne
  • Punktualność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, dokładność i komunikatywność.

Zakres czynności:

Realizacja powierzonych prac w zakresie eksploatacji (obsługi, konserwacji, remontów), montażu i wykonawstwa sieci i instalacji elektroenergetycznych, prowadzenia prac związanych z realizacją przyłączy energetycznych, a w szczególności :

  • Wykonywanie zabiegów eksploatacyjnych sieci i urządzeń elektroenergetycznych zgodnie ze sporządzonym planem,
  • Naprawy i konserwacje,
  • Serwis urządzeń elektroenergetycznych,
  • Usługi sprzętem specjalistycznym,
  • Diagnostyka i pomiary

Przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień 2019 roku

Kandydaci mogą przesyłać oferty za pomocą opcji "Aplikuj"

W tytule wiadomości proszę wpisać: „03/2019 Specjalista ds. eksploatacji- Poznań”

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Podstawą działania Grupy Kapitałowej ENEA jest handel energią elektryczną, jej... wytwarzanie i dystrybucja.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis