Specjalista ds. Sieci Bezprzewodowych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1097992

Dla naszego klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy obecnie:
Specjalisty ds. Sieci Bezprzewodowych
Lokalizacja: Warszawa
Długoterminowa współpraca w formie B2B
stawka: od 450 zł netto + VAT

Podstawowe wymagania:

• Bardzo dobra znajomość technologii radiowych;
• Znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w sieci Ethernet poziom CCNA
• Znajomość Baz Danych;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Wykształcenie co najmniej średnie telekomunikacyjne lub pokrewne;
• Prawo jazdy kat. B;
• Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Podstawowe obowiązki:
• Projektowanie i optymalizacja sieci radiowej dla klientów biznesowych;
• Diagnoza, obsługa i usuwanie awarii;
• Zlecenia / Nadzór / Odbiór prac instalacyjnych wykonywanych przez firmy podwykonawcze;
• Konfiguracja urządzeń / usług;
• Współpraca z UKE;
• Współpraca z dostawcami sprzętu;
• Wsparcie techniczne klientów;
• Testowanie nowych technologii radiowych

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland