Specjalista ds. sieci (100% zdalnie)

Cyclad Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: praca w 100% zdalna (także po Covid) /możliwość pracy w biurze w Warszawie lub Krakowie
  • Profil projektu: sektor publiczny
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Budżet: Mid: 9000-14 000 PLN netto +VAT (26 dni płatnego urlopu)

Obowiązki:

  • Koordynacja instalacji nowych urządzeń
  • Konfiguracja urządzeń w zakresie:-L2/L3 (vlany, routing, hsrp/vrrp, itd) / polityki LB / vpn (site-2-site, client-2-site) / polityki proxy do Internetu
  • Aktualizacja oprogramowania, po wcześniejszej jego analizie na bazie release-notes, w wyznaczonych oknach serwisowych.
  • Administracja infrastrukturą sieciową:
  • Monitorowanie dostępności, wydajności, pojemności, efektywności działania infrastruktury sieciowej.
  • Rekomendowanie zmian/optymalizacji architektury/procedur w celu usprawnienia jej działania.
  • Tworzenie lub/i aktualizacja procedur utrzymaniowych.
  • Świadczenie usług konsultacyjnych w zakresie aspektów sieciowych w celu wypracowania optymalnej architektury.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Znajomość rozwiązań Cisco i Juniper
  • Doświadczenie z rozwiązaniami sieciowymi w DC (np. Nexus)
  • Doświadczenie z Firewallami (np. ASA, Checkpoint)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole inżynierów
  • Przyjazną atmosferę, brak dress-code-u
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Płatne urlopy (26 dni)
  • Ciekawe projekty

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.