Specjalista ds. serwisu

NORD Napędy sp. z o.o.

Wieliczka, małopolskie

Od: NORD Napędy sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wieliczka

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczne wsparcie oraz koordynacje prac serwisowych realizowanych dla naszych klientów w bezpośredniej zależności służbowej przed Kierownikiem działu.

Podstawowe zadania:

• Obsługa klientów w zakresie świadczonych serwisów i napraw oferowanych produktów.

• Analiza techniczna i wykonywanych usług serwisowych.

• Współpraca z serwisantami i magazynem części zamiennych.

• Przygotowanie kosztorysów i ofert handlowych w zakresie realizacji usług serwisowych.

• Współpraca z centralą spółki w Niemczech w zakresie realizacji serwisów międzynarodowych.

Pożądane umiejętności i kompetencje:

• Wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki lub elektromechaniki.

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Umiejętność koordynacji realizowanych zadań i pracy z ludźmi.

• Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń przemysłowych.

• Praktyczne umiejętność obsługi komputera w szczególności MS Excel.

• Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

• Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego z branży przemysłowej.

• Bardzo dobra organizacja pracy: dokładność, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność za podjęte decyzje.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

• Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia.

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i poziomu trudności realizowanych zadań.

• Pracę stacjonarną w trybie poniedziałek- piątek (8.00-16.00) z możliwością wprowadzenia elastyczny godzin pracy.

• Współpracę w zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą, która umożliwia intensywny rozwój zawodowy.