Specjalista ds. serwisu

Columbus Energy S.A.

Kraków, małopolskie

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.

Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem z nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Od: Columbus Energy S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • bieżąca telefoniczna i mailowa obsługa Klientów firmy, w zakresie serwisu
  • wsparcie Klienta i doradztwo techniczne
  • analiza i kontrola aktualnych oraz nowych zgłoszeń serwisowych
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy wśród klientów, kontrahentów i pracowników
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • wykonywania innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, inżynier (mile widziana branża OZE)
  • posiadana wiedza techniczna, z zakresu instalacji PV
  • doświadczenie w dziale obsługi klienta
  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania
  • dobre umiejętności komunikacyjne, kultura osobista i asertywność
  • dokładność, skrupulatność, umiejętność ustalania priorytetów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • możliwość współtworzenia standardów obsługi Klienta
  • perspektywę rozwoju zawodowego, poszerzania kompetencji i awansu
  • szkolenie wdrażające do pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk APLIKUJ.