Specjalista ds. Serwisu

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży technologicznej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SERWISU

Miejsce pracy: Gliwice

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.

Wystarczy wiedza i wykształcenie techniczne oraz gotowość do szkoleń.

Najważniejsze obowiązki:

  • wykonanie napraw w zakładach na terenie Polski - krótkie wyjazdy serwisowe, najczęściej jednodniowe,
  • weryfikacja i ustalenie zakresu remontu, naprawy,
  • opracowanie kosztorysów i wycen napraw,
  • realizacja prac serwisowych (wyszukiwanie i usuwanie usterek pod kątem mechanicznym i elektrycznym, wykonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy pomiarów parametrów maszyny),
  • dokonywanie remontów instalacji technologicznych,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu napraw,
  • rozliczanie reklamacji gwarancyjnych z producentem.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektryk, elektronik, mechanik lub automatyk, itp., mile widziane wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (np. rysunków elektrycznych, czy rysunków złożeniowych maszyn i urządzeń),
  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność organizowania swojej pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów - krótkie wyjazdy serwisowe, najczęściej jednodniowe.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP,
  • wiedza z zakresu hydrauliki i pneumatyki.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie technologicznej,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • premie i dodatkowe benefity,
  • pełne wyposażenie serwisowe,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, dostęp do samochodu służbowego),
  • pracę od poniedziałku do piątku.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis