Specjalista ds. Serwisu systemów oświetlenia awaryjnego

AWEX Sp. z o.o. Sp.k

Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk, małopolskie

AWEX - Rynkowy Lider wśród producentów oświetlenia awaryjnego w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży Dystrybucyjnej zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk

Kraków (nr ref. SERW-KRK),

Warszawa (nr ref. SERW-WAW),

Poznań (nr ref. SERW-POZ),

Gdańsk (nr ref. SERW-GDA)

Obowiązki:

  • uruchamianie, przegląd, naprawa oraz serwis systemów oświetlenia awaryjnego oraz jednostek oświetlenia awaryjnego na terenie całego kraju (praca wyjazdowa)
  • wsparcie w obsłudze reklamacji
  • prowadzenie dokumentacji z odbytych wyjazdów serwisowych
  • sporządzanie ofert serwisowych dla klientów
  • sprzedaż usług serwisowych oraz rozwój sieci serwisu na powierzonym terenie

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie elektryczne (znajomość elektryki) mile widziane wyższe elektryczne.
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych.
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP min do 1kV
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych w wyznaczonym terenie kraju- dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, kreatywność, otwartość na nowe rozwiązania,
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • mile widziane uprawnienia operatorów podestów ruchomych przejezdnych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • niezbędne szkolenia
  • pracę w firmie produkcyjnej będącej liderem w branży o stabilnej i silnej pozycji na rynku.
  • Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie branżowe
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy serwisanta – w przypadku serwisów terenowych – do dyspozycji samochód służbowy.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie oferty z CV wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk Aplikuj.