Specjalista ds. serwisu - praca stacjonarna

Gi Group Poland S.A.

Zator, małopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Zator
W związku z energicznym rozwojem naszego Klienta - znanej i stabilnej firmy zajmującej się profesjonalnym serwisem wózków widłowych - prowadzimy rekrutację na stanowisko:
SPECJALISTA ds. SERWISU - praca stacjonarna

TWOJE ZADANIA:
•obsługa zleceń serwisowych poprzez dobór właściwych podzespołów
•współpraca z Serwisantami mobilnymi
•przygotowywanie ofert handlowych
•utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
•pozyskiwanie i obsługa klientów
•uczestnictwo w procesie zamawiania i wprowadzania towarów na stan
•współpraca z magazynem wewnętrznym oraz poddostawcami

NASZE OCZEKIWANIA:
•wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub techniczne (związane z branżą motoryzacyjną)
•doświadczenie w pracy w dziale serwisu / sklepie / hurtowni: szczególnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i znajomość rynku sprzedaży branży wózków widłowych, maszyn budowlanych lub branży motoryzacyjnej

NASZ KLIENT OFERUJE:
•stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
•umowę o pracę na pełny etat
•pewne i terminowe wynagrodzenie
•możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
•duża samodzielność w działaniu, niezbędne narzędzia pracy
•stałe godziny pracy
•pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.