Specjalista ds. serwisu mechanicznego / Doradca serwisowy

KIA KORCZYK

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Profil stanowiska:

  • Obsługa klientów serwisu mechanicznego zgodnie ze standardami marki KIA,
  • Nadzorowanie poprawności wykonywanych prac,
  • Przyjmowanie zleceń serwisowych,
  • Dosprzedaż akcesoriów i usług serwisowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do pracy, świata i klienta,
  • Otwartość na kontakt z ludźmi,
  • Wykształcenie min. Średnie, mile widziane- wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność obsługi MS Office,
  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta,
  • Ukierunkowania na realizację założonych celów i zadań, pracy w zespole,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej – mile widziana.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku prześlij swoją aplikację CV i list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie klauzuli danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych       w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

        Czekamy na Twoje zgłoszenie do końca września 2017!!!

Prezentacja firmy

Podpisaliśmy umowę dealerską z KIA MOTORS POLSKA w dniu 2 listopada 2015... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive