Specjalista ds. serwisu instalacji HVAC

TKS Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

TKS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach istnieje na rynku od 1989 r, zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji wewnętrznych w budynkach, sieci zewnętrznych i robót drogowych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, śląsk

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • znajomość instalacji wentylacji,
  • znajomość instalacji klimatyzacji,
  • znajomość instalacji grzewczych,
  • doświadczenie w serwisowaniu ww. instalacji,
  • doświadczenie w pracach rozruchowych i pomiarach ww. instalacji,
  • znajomość automatyki ww. instalacji będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie,
  • samodzielność,

  • wykonywanie prac serwisowych instalacji HVAC,
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii,
  • montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • analiza techniczna dokumentacji projektowej,
  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach sanitarnych,
  • sporadyczne delegacje.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • pozytywną atmosferę,
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • współpracę z wiodącymi firmami z branży,
  • zdobycie branżowego doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) poprzez przycisk Aplikuj.

Prezentacja firmy

TKS Sp. z o.o. istnieje od roku 1989 i zajmuje się kompleksowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Budownictwo / Praca na budowie