Specjalista ds. SEO

Lokomotywa

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Studio LOKOMOTYWA – napędzamy biznes!

Pozycjonujemy, doradzamy i partnerujemy naszym Klientom w działaniach reklamowych, aby pełną parą dotarli do celu – TOP w wynikach wyszukiwania Google!

A co nas napędza? Energia niedużego, zgranego i ambitnego zespołu! To dzięki jego zaangażowaniu Klienci, którzy choć raz wsiądą do naszej Lokomotywy, „podróżują” nią latami!

Obecnie powiększamy załogę – poszukujemy specjalisty ds. SEO, któremu zagwarantujemy nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie , ale też masę satysfakcji i ustawicznego rozwoju w przyszłościowej branży internetowej!

Nabieramy tempa! Co dokładnie Ci oferujemy?

  • poczucie sensu i celowości wykonywanej pracy – będziesz mieć realny wpływ na kroki podejmowane we współpracy z Klientem oraz na funkcjonowanie całej firmy;
  • brak sztampy w działaniach - do wyzwań SEO podchodzimy nowatorsko!
  • rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój – podniesiemy Twoje kompetencje odpowiednimi szkoleniami;
  • legalne zatrudnienie na cały etat – zdecydujesz czy podpiszemy umowę o pracę lub B2B, w biurze w centrum Poznania
  • brak nudy – czeka na Ciebie różnorodność ciekawych projektów w ciekawej branży!
  • pole do popisu - dla Twoich pomysłów i autorskich rozwiązań (z możliwością samodzielnej realizacji zleceń);
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia w „walce” z algorytmami
  • sympatyczną i kameralną atmosferę pracy – przekonasz się na własnej skórze, że u nas dobra energia powraca ze zdwojoną siłą :)

Stacja: OBOWIĄZKI. Co będzie do nich należało?

  • przeprowadzanie audytów stron www i dobór słów kluczowych;
  • optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google (tzw. on-site SEO);
  • sporządzanie raportów i statystyk z prowadzonych działań;
  • zarządzanie optymalizacją tekstową
  • analizowanie statystyk pod kątem optymalizacji procesu pozycjonowania.

Zanim ochoczo wsiądziesz na pokład, sprawdź jeszcze, czy Twój bilet jest na pewno ważny! ;)

  • masz doświadczenie w branży SEO (minimum roczne!);
  • jesteś głodny wiedzy i nowych doświadczeń;
  • odpowiada Ci praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;
  • znasz podstawy takich języków programowania jak PHP, HTML, CSS;
  • orientujesz się w fundamentach linkbuildingu oraz w zagadnieniach związanych z hostingiem i domenami;
  • praktycznie posługujesz się narzędziami typu Google Analytics, Search Console, Semstorm;
  • jesteś otwarty, proaktywny i nie przeraża Cię praca zespołowa;
  • nie masz choroby lokomocyjnej ;)

Kontrola przebiegła pomyślnie? Odjazdowo! Już teraz ślij swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj" lub wpadnij do naszego biura w centrum Poznania, aby przekonać się, że to właśnie z nami trafisz na obiecujące tory kariery zawodowej! :)

Prezentacja firmy

Fascynacja internetową rzeczywistością plus reklamowe zamiłowania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Badania / Rozwój, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP