Specjalista ds. SEO - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla międzynarodowego klienta z branży e-commerce poszukujemy:

Specjalista ds. SEOMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

•             bieżąca analiza i optymalizacja słów kluczowych,

•             opracowywanie i wdrażanie strategii budowania linków,

•             monitorowanie wydajności wprowadzonych działań,

•             proponowanie zmian w architekturze witryny, treści, linkowaniu i innych aspektach w celu

              poprawy pozycji SEO,

•             analiza konkurencji.

Oczekiwania:

•             min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

•             bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

•             znajomość narzędzi SEO takich jak Google Search Console, Senuto, Ahrefs,

              Screaming Frog oraz pokrewnych,

•             umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy w zespole,

•             znajomość zasad programowania HTML, CSS i JavaScript będzie dodatkowym atutem.

Atuty pracodawcy:

•             atrakcyjne wynagrodzenie,

•             umowa o pracę,

•             benefity pozapłacowe,

•             międzynarodowe środowisko pracy,

•             dynamiczny i otwarty zespół profesjonalistów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.