Specjalista d.s. SEM / PPC

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Artefakt - wiodąca agencja SEO / SEM

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Dołączając do nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Prowadzenie kampanii reklamowych dla klientów agencji (wyszukiwarka Google, GDN, YouTube, FB Ads),
  • Dbanie o efektywność prowadzonych działań,
  • Realizację założonych KPI,
  • Tworzenie strategii kampanii reklamowych,
  • Raportowanie wyników,
  • Bieżący kontakt z klientami.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy w biurze w centrum Wrocławia,
  • Szkolenia wewnętrzne oraz udział w konferencjach branżowych,
  • Super atmosferę,
  • Zgrany, młody zespół specjalistów,
  • Imprezy integracyjne, w tym również wyjazdowe,
  • Udział w zajęciach sportowych: squash, futsal, piłkarzyki,
  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, świeże owoce w biurze.

Wymagania

Pasujesz do naszego zespołu idealnie, jeśli:

  • Interesujesz się marketingiem internetowym, a narzędzia reklamowe Google oraz Facebook masz w małym palcu,
  • Jesteś zorientowany na cel i umiesz realizować strategie reklamowe,
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, a kontakt z klientem nie stanowi dla Ciebie problemu

Prezentacja firmy

Artefakt to interaktywna agencja marketingowa, której podstawowymi obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management