Specjalista ds. SEM/PPC

Netim

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nowy rok – nowe wyzwania - nowa praca?

Jeśli tak to tylko u nas jako specjalista SEM/PPC !

Szukamy osób, które będą odpowiedzialne za prowadzenie kampanii SEM/PCC zarówno dla naszych klientów jak i w celu rozwoju firmy. Ważne są dla nas Twoje umiejętności praktyczne dotyczące prowadzenia kampanii płatnych, ale także i wysokie umiejętności analityczne, tak aby wyciągać odpowiednie wnioski i usprawniać stale prowadzone działania

Od ponad 6 lat prowadzimy kompleksową obsługę kampanii e-marketingowych, świadcząc usługi z zakresu SEO, SEM, Content Marketingu, E-mail Marketingu oraz Social Media Marketingu.
Chcesz dołączyć do naszego zgranego zespołu i pracować w samym centrum Wrocławia ze specjalistami w swojej dziedzinie? Chcesz rozwijać swoją wiedzę na szkoleniach, mieć wpływ na życie firmy, a odpoczywać na firmowych integracjach?

Jeśli tak czekamy na Twoje CV !

Twoje obowiązki na tym stanowisku to:

- budowa i optymalizacja kampanii w wyszukiwarkach, sieciach kontekstowych oraz
społecznościowych pod kątem zwiększania sprzedaży dla naszych klientów;
- analiza oraz raportowanie efektywności prowadzonych działań oraz tworzenie i
wdrażanie rekomendacji;
- optymalizacja stron docelowych;
- kontakt z klientami.

Co oferujemy?

- pracę w biurze, w samym centrum Wrocławia;
- bardzo dobrą atmosferę pracy i niezbędne narzędzia;
- realne możliwość rozwoju;
- umowę o pracę;
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności - 3500 do 6500 zł brutto miesięcznie.

Wymagania

Czego oczekujemy ?

- doświadczenia w prowadzenia kampanii SEM oraz PPC;
- znajomości Google Adwords, Google Analytics oraz Facebook Ads na poziomie -zaawansowanym;
- mile widziana dobra znajomość GTM;
- zdolności analitycznych i znajomości narzędzi wspomagających analizy;
- komunikatywności;
- bardzo dobrej organizacji pracy;
- kreatywności i inicjatywy w wyszukiwaniu skutecznych rozwiązań;
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez formularz aplikacyjny.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji firmy Netim Paweł Sądaj (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Prezentacja firmy

Firma Netim to agencja SEO&SEM. Prowadzimy ciekawe projekty zarów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media