Specjalista ds. Rozwoju

P.P.H. Promar Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjno-handlowa PROMAR zajmująca się produkcją dodatków do żywności do Zakładu Produkcyjnego w Zawierciu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Zawierciu

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie receptur nowych produktów
  • Analiza surowców otrzymywanych od dostawców
  • Koordynowanie prac związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych produktów
  • Uzupełnianie danych w dokumentacji systemowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane technologia żywności, chemia, biologia i pokrewne)
  • Kreatywność, wnikliwość, umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, staranność, terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • Znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju, doskonalenia swoich umiejętności
  • Bogaty pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Praca na produkcji