Specjalista ds. rozwoju systemów sprzedaży w Biurze Informatycznych Systemów Sprzedaży

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Firma z branży transportowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki/ zadania:

  • uczestnictwo w projektach mających na celu wdrażanie w organizacji inicjatyw obejmujących różne obszary biznesowe,
  • współpraca z innymi biurami oraz dostawcami przy rozwijaniu systemów oraz monitorowaniu błędów produkcyjnych,
  • analiza wymagań biznesowych i procesów sprzedazy,
  • udział w przetargach na nowych dostawców,
  • projektowanie procesów sprzedażowych w systemach oraz odpowiedzialność za user experience,
  • badanie rynku konkurencji pod kątem trendów rozwoju aplikacji i systemów sprzedażowych,
  • realizacja testów UAT wdrażanych zmian w systemach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze rozwoju systemów sprzedaży i/lub bliskiej współpracy z kanałami sprzedaży,
  • umiejętności rekomendowania usprawnień w systemach lub procesach,
  • znajomości trendów i zasad projektowania UX, CX oraz GUI,
  • samodzielności i pro aktywności w inicjowaniu zmian i wdrażaniu ich,
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,
  • średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • świadczenia socjalne,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.