Specjalista ds. rozwoju systemów IT / Voice Objects IVR

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1102603

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Specjalista ds. rozwoju systemów IT / Voice objects
Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 650-700 zł netto + VAT/dzień

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i rozwój aplikacjami wspierających procesy wewnętrzne oraz obsługę klienta (systemy: Voice Objects / IVR)
  • Odpowiedzialność za analizę wymagań biznesowych, opracowywanie koncepcji technicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym, z dostawcami zewnętrznymi, specyfikowanie i nadzorowanie zleconych do wykonania prac, koordynacja wdrożeń
  • Wsparcie w procesie testów i wdrożeń nowych rozwiązań na środowiska testowe i produkcyjne

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z działaniem i konfigurowaniem systemów IVR, routingu, pracy Call Center, kanałów SMS, USSD oraz aplikacji mobilnych i WWW
  • Umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych Oracle (SQL, PL/SQL) oraz Cassandy
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu i budowie systemów informatycznych lub rozwiązań IVR
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami internetowymi (protokół HTTP, serwery WWW, SSL, Ajax, sieci TCP/IP)
  • Znajomość systemu Unix/Linux na poziomie użytkownika (konsola, skrypty bash)
  • Mile widziana znajomość UML oraz narzędzi projektowych: Enterprise Architect
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne, umiejętność dotarcia do niezwerbalizowanych wymagań klienta wewnętrznego, komunikatywność

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland