Specjalista ds. rozwoju sprzedaży (branża TSL)

FallWork Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Toruń

Nr ref.: BDS/CT/717

Opis stanowiska:

aktywne pozyskiwanie klientów i zleceń w obszarze logistyki kontraktowej (magazynowanie i transport drogowy)
pozyskiwanie klientów na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego
wzmacnianie i budowanie trwałych relacji biznesowych ze stałymi klientami firmy
realizowanie założonego planu sprzedaży
bieżące śledzenie i monitorowanie trendów biznesowych w branży
przygotowywanie ofert i kalkulacji

Wymagania:

min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług i produktów związanych z łańcuchem dostaw
dobra znajomość języka angielskiego
doskonałe umiejętności negocjacyjne
orientacja na realizację celów
dyspozycyjność do odbywania spotkań w różnych lokalizacjach
prawo jazdy kat. B
wysoka kultura osobista

Oferujemy:

stałą pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej i stabilnej firmie
pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów
wszelkie niezbędne narzędzia
szkolenia wewnętrzne, możliwości rozwoju
pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, pakiety sportowe, samochód służbowy do celów prywatnych

Oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.