Specjalista ds. rozwoju sieci

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

• Realizacja strategii rozwoju firmy
• Aktywny udział w budowaniu strategii rozwoju sieci franczyzowej
• Budowanie pozytywnych relacji z franczyzobiorcami
• Analiza cen produktów
• Tworzenie i analiza raportów w celu optymalizacji prowadzonych działań

Wymagania:

Doświadczenie w pacy na stanowisku związanym z rozwojem i utrzymaniem sieci franczyzowej (mile widziana branża gastronomiczna)
• Znajomość systemu franczyzowego
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Pełne szkolenie wdrożeniowe
• Prywatną opiekę medyczną
• Narzędzia niezbędne do pracy, m. in. Samochód służbowy - również do użytku prywatnego z kartą paliwową

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials