Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. rozwoju rynku

Miejsce pracy: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno

Zadania:

  • Aktywne budowanie sieci sprzedaży dla nowo wprowadzanego na rynek polski produktu,
  • Sprzedaż produktów do lokalnych dystrybutorów i składów budowlanych,
  • Aktywna sprzedaż do obecnych klientów i współpraca z nimi,
  • Tworzenie i realizacja strategii i działań sprzedażowych,
  • Koordynacja zamówień, negocjowanie ofert i cen,
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów,
  • Udział w targach branżowych.

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia sprzedażowego do dystrybutorów, hurtowni na rynku lokalnym oraz w kanale tradycyjnym,
  • Doświadczenie we wprowadzaniu produktu do sprzedaży,
  • Doświadczenie w sprzedaży farb i lakierów lub artykułów budowlanych,
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2/C1 - warunek konieczny!,
  • Gotowość do pracy mobilnej na terenie całej Polski,
  • Utrzymanie pozytywnych relacji z klientem w celu realizacji zamówień,
  • Komunikatywność, otwartość na klienta, zorientowanie na osiągnięcie celów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • Możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Prace w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód,
  • Praca w trybie home office.

Numer referencyjny: PH/WA2/07/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.