Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Specjalista ds. rozwoju produktów internetowych

Katowice, śląskie

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zewnętrznymi
- przygotowanie i realizacja kampanii promocyjnych w portalach
- aktywna sprzedaż płatnych dostępów do treści w portalach oraz udziału w konferencjach
- zarządzanie bazą danych, weryfikacja i aktualizacja

Gwarantujemy:

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie medialnej o ugruntowanej pozycji rynkowej
- przyjazną i twórczą atmosferę pracy, w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania

- entuzjazm i silna motywacja do rozwoju
- biegła obsługa komputera i oprogramowania biurowego
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne
- inicjatywa w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
- znajomość rynku i technologii nowych mediów będzie dodatkowym atutem

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism (m.in. „Nowy... Przemysł”, „Rynek Zdrowia”, „Rynek Spożywczy”, „Farmer”), wydawca portali internetowych (m.in. wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalsamorządowy.pl, www.farmer.pl, portalspozywczy.pl), organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / Public Relations