Specjalista ds. rozwoju portali internetowych

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa PTWP SA, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism i portali internetowych oraz organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. rozwoju portali internetowych.

Zakres obowiązków:
• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zewnętrznymi
• poszukiwanie nowych źródeł danych, negocjowanie warunków współpracy
• nadzór nad realizacją zobowiązań partnerskich i patronackich
• nadzór nad emisją reklam i innych treści zamówionych
• gromadzenie, weryfikacja i aktualizacja danych
• pomoc w realizacji zadań wynikających z bieżącej pracy redakcji
• działania promocyjne wokół portali
• aktywność w obrębie social media
• prace administracyjno-biurowe

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• znajomość branży internetowej i rynku medialnego
• umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji
• zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
• bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (LM, CV) z dopiskiem nazwy stanowiska do 15 września br.

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo