Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Specjalista ds. rozwoju portali internetowych

Katowice, śląskie

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

Opis stanowiska pracy

Grupa PTWP SA, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism i portali internetowych oraz organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. rozwoju portali internetowych.

Zakres obowiązków:
• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zewnętrznymi
• poszukiwanie nowych źródeł danych, negocjowanie warunków współpracy
• nadzór nad realizacją zobowiązań partnerskich i patronackich
• nadzór nad emisją reklam i innych treści zamówionych
• gromadzenie, weryfikacja i aktualizacja danych
• pomoc w realizacji zadań wynikających z bieżącej pracy redakcji
• działania promocyjne wokół portali
• aktywność w obrębie social media
• prace administracyjno-biurowe

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• znajomość branży internetowej i rynku medialnego
• umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji
• zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
• bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (LM, CV) z dopiskiem nazwy stanowiska do 15 września br.

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism (m.in. „Nowy... Przemysł”, „Rynek Zdrowia”, „Rynek Spożywczy”, „Farmer”), wydawca portali internetowych (m.in. wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalsamorządowy.pl, www.farmer.pl, portalspozywczy.pl), organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo