Specjalista ds.rozwoju informatycznych systemów biznesowych

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

Obowiązki:

Planowanie i rozwój systemów informatycznych w firmie we współpracy z informatykami, w tym zapewnienie wysokiej wydajności dostarczanych usług informatycznych

Uzgadnianie z biznesem potrzeb w zakresie nowych rozwiązań i funkcjonalności systemów

Współuczestniczenie w nadzorowaniu utrzymania wymaganego poziomu bezpieczeństwa danych zawartych w systemach informatycznych

Wymagania:

Doświadczenie w obszarze rozwoju systemów biznesowych (: CRM, Intranet, product management np. prince, lotus)

Doświadczenie w realizacji projektów z obszaru IT wspierających realizację biznesowych celów firmy

Znajomość dobrych praktyk związanych z utrzymaniem i rozwojem systemów informatycznych

Obsługa wybranego programu graficznego w stopniu pozwalającym na samodzielne wykonanie prostej obróbki grafiki

Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi dostarczycielami usług IT

Minimum dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

Możliwość udziału w ciekawych projektach IT

Dużą samodzielność, możliwość realizowania własnych pomysłów

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie zatrudniającej młody, zaangażowany zespó

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.