Specjalista ds. rozwiązań chmurowych

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Pracując z nami jako specjalista z zakresu rozwiązań chmurowych będziesz odpowiedzialny za wdrażanie i support rozwiązań O365 dla kilkuset użytkowników w naszej firmie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z technologiami Microsoftu oraz z Office365.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie we wsparciu użytkowników systemów informatycznych.
  • „Can-do attitude” – nastawienie na rozwiązywanie problemów i potrzeb użytkowników, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i proaktywność.
  • Wiedza nt. rozwiązań zapewniających wysokie standardy bezpieczeństwa.
  • Mile widziane doświadczenie z innymi technologiami cloud.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rozbudowanym Dziale IT lidera branży turystycznej w Polsce.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, współpracę w dogodnej dla Ciebie formie (pozostajemy otwarci zarówno na umowę o pracę, jak i B2B) i szereg benefitów:
  • Szkolenia i konferencje z najnowszych technologii;
  • Znaczne dofinansowanie wakacji w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich;
  • Dofinansowanie karty Multisport, prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie.
  • Dużą dozę samodzielności i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Świetną atmosferę oraz pracę pośród specjalistów i pasjonatów najnowszych technologii.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.