Specjalista ds. Rozrachunków i Windykacji

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. rozrachunków i windykacji

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie rozrachunków
  • windykacja płatności
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • dokonywanie płatności
  • prowadzenie kasy gotówkowej
  • księgowanie WB/NK
  • przygotowywanie raportów

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia w pracy w księgowości
  • doświadczenie w rozliczaniu rozrachunków/windykacji należności
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • znajomość Comarch ERP Optima
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie min. B1
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • ukierunkowanie na rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia zawodowe
  • pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa