Oferta wyróżniona

SPECJALISTA DS.ROZPATRYWANIA REKLAMACJI W ZESPOLE RZECZNIKA KLIENTA

Katowice, śląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • rozpatrywanie we własnym zakresie i/lub w porozumieniu z właściwymi jednostkami Banku, zgodnie z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi oraz przepisami prawa reklamacji i skarg „szczególnych” skierowanych przez Klientów do Rzecznika Klienta,
  • podejmowanie samodzielnych decyzji uznaniowych według posiadanych uprawnień zgodnie z polityką reklamacji obowiązującą w Banku,
  • zlecanie operacji księgowych oraz wykonywanie czynności systemowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • identyfikowanie obszarów wymagających poprawy w celu zapobiegania powstawaniu reklamacji i podejmowanie działań eskalacyjno-prewencyjnych podnoszących jakość świadczonych przez Bank usług,
  • przygotowywanie i wysyłanie odpowiedzi na reklamacje,
  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi oraz terminowego procesowania reklamacji.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta, rozpatrywania reklamacji, operacji bankowych,
  • znajomość produktów i usług bankowych,
  • znajomość przepisów prawa, w tym w zakresie reklamacji i skarg (m.in. prawo bankowe, kodeks cywilny, Ustawa o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym), procedur bankowych oraz systemów transakcyjnych Banku,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do akcji w ramach funduszu socjalnego,
  • Samodzielne stanowisko pracy, wspierane szkoleniami,
  • Pracę w energicznym i ambitnym zespole.

Wymagania

z dopiskiem:

Nr ref: IP/ZRZK/SP/05/19

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Bankowość , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta