Specjalista ds. rozliczeń

FONON Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawstwa realizuje projekt pn. "Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia" na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują przede wszystkim:

  • kontrolowanie kosztów i przychodów związanych z realizacją projektu
  • analizowanie przebiegu realizacji kontraktu od strony ekonomiczno-finansowej
  • przygotowywanie, administrowanie i kontrolowanie wnioskowanych do zamawiającego i wystawianych przez podwykonawców przejściowych świadectw płatności;
  • kontrolowanie umów, faktur i zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym
  • przygotowywanie rozliczeń robót z zakresu realizacji projektu, sprawozdań i raportów
  • aktualizacja HRF
  • ścisła współpraca z działem finansowym, Regionalnymi Kierownikami Projektu oraz z zamawiającym, partnerami konsorcjalnymi i podwykonawcami
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych zadań

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne bądź ekonomiczne/finansowe
  • doświadczenie w pracy na projekcie, w rozliczaniu i administrowaniu kontraktów infrastrukturalnych
  • znajomość prawa budowlanego, cywilnego, zamówień publicznych oraz zagadnień FIDIC
  • dobra znajomość obsługi MS Office w szczególności programu Excel
  • umiejętność pracy w zespole, tworzenie relacji
  • komunikatywność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • skrupulatność
  • sumienność

W zamian oferujemy:

  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.