Specjalista ds rozliczeń

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy realizującego największe inwestycje infrastrukturalne, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds rozliczeńMiejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • Prowadzenie rozliczeń finansowych budowy
  • Dekretacja faktur i weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • Dbanie o prawidłowość i terminowość obiegu dokumentów księgowych
  • Bieżące monitorowanie kosztów budowy
  • Budżetowanie, monitorowanie i analiza kosztów, raportowanie
  • Monitorowanie stanu zobowiązań i należności
  • Planowanie przepływów pieniężnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w branży budowlanej na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość języka angielskiego– min. poziom B1
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na kontraktach opartych o warunki FIDIC – dodatkowy atut
  • Dążenie do rezultatów, myślenie analityczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwośc rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w zgranym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy i pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.