Specjalista ds. rozliczeń

BetaMed S.A.

Kraków, małopolskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Kraków

BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie pracy pielęgniarek świadczących usługi w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej
  • wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu
  • weryfikacja dokumentacji medycznej pod kątem wymogów narzuconych przez Narodowy Fundusz Zdrowia
  • pozyskiwanie personelu medycznego
  • weryfikacja kwalifikacji personelu pod kątem wymogów formalnych

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie medyczne (pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • samodzielność oraz odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy pielęgniarki środowiskowej lub opieki długoterminowej oraz w rejestracji medycznej

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży medycznej lub handlowej oraz w prowadzeniu biura
  • znajomość programu mMedica

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne i atrakcyjne warunki współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy