Specjalista ds. Rozliczeń

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania realizowane na tym stanowisko obejmują przede wszystkim:

  • kontrolowanie kosztów i przychodów związanych z realizacją projektu
  • analizowanie przebiegu realizacji kontraktu od strony ekonomiczno-finansowej
  • przygotowywanie, administrowanie i kontrolowanie wnioskowanych do zamawiającego i wystawianych przez podwykonawców przejściowych świadectw płatności;
  • kontrolowanie umów, faktur i zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym
  • przygotowywanie rozliczeń robót z zakresu realizacji projektu, sprawozdań i raportów
  • aktualizacja HRF
  • ścisła współpraca z działem finansowym, Regionalnymi Kierownikami Projektu oraz z zamawiającym, partnerami konsorcjalnymi i podwykonawcami
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizownych zadań

Wymagania

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne bądź ekonomiczne/finansowe
  • doświadczenie w pracy na projekcie, w rozliczaniu i administrowaniu kontraktów infrastrukturalnych
  • znajomość prawa budowlanego, cywilnego, zamówień publicznych oraz zagadnień FIDIC
  • dobra znajomość obsługi MS Office w szczególności programu Excel
  • umiejętność pracy w zespole, tworzenie relacji
  • komunikatywność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • skrupulatność
  • sumienność

W zamian oferujemy:

  • pracę w spółce FONON Sp.z o.o. nalężącej do GK WASKO realizującej projekty z obszaru informatyki i autoamtyki dla wielu branż
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System)
  • owocowe poniedziałki w firmie

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne... i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Finanse