Specjalista ds. rozliczeń

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

- wystawianie faktur (faktury sprzedaży, korekt sprzedaży, faktur zaliczkowych) zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi;
- księgowanie faktur oraz kontrola poprawności księgowań faktur sprzedaży w systemie finansowo- księgowym;
- kompletowanie dokumentacji fakturowej zgodnej z wytycznymi firmy w celu prawidłowego wystawienia i wysłania faktur;
- analiza i kontrola zapisów w systemie finansowo-księgowym (konta przychodów, kosztów, produkcji w toku) w celu poprawnego i terminowego fakturowania;
- analiza otwartych zleceń i kosztorysów w celu terminowego fakturowania i zamykania zleceń;
- księgowanie faktur kosztowych oraz tworzenie i aktualizacja zestawień zobowiązań;
- przygotowanie innych raportów zleconych przez przełożonego oraz wymaganych przez firmę;
- przygotowanie dokumentacji dla potrzeb audytu zewnętrznego i wewnętrznego.

OFERUJEMY:

- elastyczne zatrudnienie;
- możliwość rozwoju w ramach spółki oraz podmiotów z nią powiązanych;
- niezbędne narzędzia pracy;
- atrakcyjne premie uznaniowe;
- praca w młodym, ambitnym zespole pełna wyzwań.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

- wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- znajomość programu MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym oraz ogólna -
umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office;
- znajomość programu Microsoft Dynamics NAV, SAP lub innym opartym na systemie ERP,
- skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie;
- umiejętność pracy w zespole;
- umiejętność analitycznego myślenia;
- bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa