specjalista ds. rozliczeń

ExLibro

31-357 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro
Tłumaczeń i Usług Wydawniczych ExLibro z siedzibą w Krakowie
zatrudni
specjalistę ds. rozliczeń.

Zakres obowiązków:

- wystawianie faktur dla klientów
- sporządzanie rozliczeń dla podwykonawców, rejestrowanie faktur zakupowych
- przygotowywanie przelewów dla podwykonawców
- monitorowanie płatności od klientów
- inne prace biurowe wynikające z charakteru działalności biura tłumaczeń

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi klientami i podwykonawcami
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- zaangażowanie i chęć do pracy, dobra organizacja pracy, rzetelność, ponadprzeciętna dokładność i dbałość o szczegóły, terminowość, odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie w pracy w branży tłumaczeniowej

Oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w szybko rozwijającej się firmie
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy
- wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej pracy i do wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz skanów dyplomu ukończenia studiów i innych poświadczeń kwalifikacji. Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Biuro Tłumaczeń i Usług Wydawniczych ExLibro zajmuje się świadczeniem us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse