Specjalista ds. rozliczeń zużycia ciepła i wody z językiem duńskim

Minol ZENNER Sp. z.o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody
• wprowadzanie danych do systemu
• kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych
• analiza kosztów zużycia ciepła i wody
• prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w j. duńskim

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka duńskiego
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)
• umiejętność myślenia analitycznego
• sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu
• zaangażowanie i samodzielność

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Minol Zenner jest producentem oraz dystrybutorem urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna