Specjalista ds. Rozliczeń Wydatków Służbowych z językiem niemieckim

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży kosmetyków selektywnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Numer Referencyjny: CB/SR/01/2019

Obowiązki:

· Weryfikacja i rozliczanie podróży i wydatków służbowych;

· Skanowanie i kontrola faktur oraz sprawdzanie zgodności faktur z wymogami podatkowymi i prawnymi;

· Sprawdzanie i naprawianie błędów w zgłoszeniach, które nie są automatycznie księgowane;

· Przetwarzanie podróży i wydatków na karty kredytowe i Purchasing Card;

· Koordynacja rachunków T & E, kart kredytowych i P-Card;

· Przygotowywanie raportów i analiz;

· Zapewnienie kompleksowej obsługi klienta dla pracowników (region EMEA).

Wymagania:

· 1-3 lata doświadczenia w finansach/rachunkowości;

· Zaawansowana znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego;

· Dobra znajomość MS Excel;

· Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

· Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

· Znajomość systemu Oracle będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

· Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

· Bogaty pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, dodatek do sportu i rekreacji, ubezpieczenie na życie;

· Praca w nowoczesnym biurze na Mokotowie.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.