SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ w Dziale Rozliczeń

BillBird S.A.

Kraków, małopolskie

BillBird S.A. – lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności poszukuje:

Od: BillBird S.A.
Miejsce pracy: Kraków

SPECJALISTY DS. ROZLICZEŃ w Dziale Rozliczeń

Nr ref. ROZ/10/2018

Główne zadania na tym stanowisku obejmują:

  • Segregowanie poczty
  • Weryfikację faktur pod względem merytorycznym i rachunkowym
  • Księgowanie faktur
  • Wystawianie not korygujących do faktur
  • Uzgadnianie telefoniczne i mailowe rozrachunków z agentami
  • Porządkowanie dokumentów (faktury, korekty, noty)

Poszukujemy osób:

  • ze znajomością środowiska Windows i aplikacji biurowych MS Office
  • dobrą znajomością programu Excel
  • skrupulatnych, dbających o szczegóły
  • samodzielnych i z inicjatywą
  • komunikatywnych oraz nastawionych na współpracę w zespole
  • dyspozycyjnych
  • mile widziana ogólna wiedza z zakresu księgowości

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia  w nowoczesnej, międzynarodowej firmie, posiadającej status Instytucji Płatniczej
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę
  • pakiet sportowy
  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym, w terminie do dwóch tygodni od momentu ukazania się ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie nr ref. w temacie maila.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.