specjalista ds. rozliczeń w biurze tłumaczeń

ExLibro

31-357 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Tłumaczeń i Usług Wydawniczych ExLibro z siedzibą w Krakowie

zatrudni

Specjalista ds. rozliczeń w biurze tłumaczeń

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość dostarczanych usług oraz nienaganna jakość obsługi klienta, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób zaangażowanych, rzetelnych i samodzielnych.

Zakres obowiązków

• wystawianie faktur dla klientów

• sporządzanie rozliczeń dla podwykonawców i rejestrowanie faktur zakupowych

• monitorowanie płatności od klientów i windykacja należności

• comiesięczne przygotowywanie dokumentów księgowych dla kancelarii podatkowej

• wsparcie kierowników projektów, szczególnie przy pracach związanych z konwersją plików do formatów edytowalnych (OCR), formatowaniem dokumentów, opracowaniem elementów graficznych

• inne prace biurowe wynikające z charakteru działalności biura tłumaczeń

Wymagania

• wykształcenie wyższe

• dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi klientami i podwykonawcami

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi formatowania tekstu

• zaangażowanie i chęć do pracy, dobra organizacja pracy, rzetelność, ponadprzeciętna dokładność, staranność i dbałość o szczegóły, terminowość, odpowiedzialność

• mile widziane doświadczenie w pracy w branży tłumaczeniowej

Oferujemy:

• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (9.00-17.00) na podstawie umowy o pracę

• dużą samodzielność i stabilne warunki zatrudnienia

• ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w szybko rozwijającej się firmie

• przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Biuro Tłumaczeń i Usług Wydawniczych ExLibro zajmuje się świadczeniem us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok, docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja