Specjalista ds. Rozliczeń Technicznych

Ochrona Juwentus

Warszawa, mazowieckie

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa,
w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rejestracja protokołów instalacyjnych
  • rejestracja zleceń oraz protokołów serwisowych
  • wykonywanie dodatkowych prac biurowych zlecanych przez przełożonego

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość programów Word, Excel
  • obsługa urządzeń i aplikacji biurowych
  • rzetelność, skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane osoby posiadające predyspozycje do wykonywania w/w zawodu.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • współpracę z zespołem osób nastawionych na osiąganie pozytywnych wyników
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.