Specjalista ds. rozliczeń / quantity surveyor

Sinohydro Corporation Limited Oddział w Polsce

Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Prognozowanie budżetu oraz jego bieżąca kontrola;
- Przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rozliczenia robót do Zamawiającego;
- Sporządzanie dokumentacji robót zamiennych, dodatkowych oraz roszczeń;
- Prowadzenie dokumentacji budowy;
- Przygotowanie raportów do Zmawiającego;

Wymagania

- Ukończone studia wyższe inżynierskie (preferowany kierunek – Budownictwo);
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata;
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel;
- Samodzielność i skrupulatność w działaniu;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

Prezentacja firmy

A 60-year enterprise in power and infrastructure sectors, SINOHYDRO prov... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie