SPECJALISTA DS.ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UNIJNYCH JRP

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1094

Obowiązki:

prowadzenie zadań związanych z realizacją projektów realizowanych w ramach pozyskanych środków unijnych na inwestycje.
przygotowywanie i kompletowanie niezbędnej dokumentacji stanowiącej obligatoryjne załączniki do wniosków o dofinansowanie zgodnie z treścią obowiązujących rozporządzeń, wytycznych i zaleceń dla beneficjentów poszczególnych programów operacyjnych.
bieżąca współpraca z Instytucjami Zarządzającymi i Pośredniczącymi w zakresie dotyczącym przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów.
przygotowywanie wniosków o płatności w ścisłej współpracy z merytorycznymi Działami PGW WP.
udział w prowadzonych przez Instytucje Zarządzające i Pośredniczące wizytach monitorujących, kontrolach i audytach i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, wyjaśnień i odpowiedzi.
udział w naradach dotyczących problematyki wsparcia finansowego UE na realizację projektów inwestycyjnych oraz problematyki związanej z opracowywaniem Strategii Rozwoju.
przygotowywanie niezbędnych sprawozdań z realizacji projektów inwestycyjnych.
udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych w zakresie środków pozyskanych ze środków unijnych.
kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z realizowanymi projektami.. zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia, dodatek za wyslugę lat 5%-20%

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z programami współfinansowanymi ze środków unii Europejskiej, w tym unijnych i krajowych procedur i wytycznych dotyczących pozyskiwania dofinansowania inwestycji ze środków Unii Europejskiej, znajomość zasad rozliczeń finansowych, weryfikacji poprawności dokumentacji finansowo-księgowej umiejętność obsługi komputera w zakresie edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, programów do tworzenia prezentacji graficznych, Internetu inicjatywa i zaangażowanie w pracy, kreatywność i pomysłowość, brak prawomocnego skazania za przestępstwo umyślne cieszenie się nieposzlakowaną opiniądokładność i sumienność,dyspozycyjność,umiejętność pracy w zespole,umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność analitycznego myślenia.

Miejsce pracy: Odrowążów 2, 45-089 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny przesłac droga elektoniczną

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy