Specjalista ds. rozliczeń powykonawczych

Rzeszów, podkarpackie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

 Dla jednego z naszych Klientów, lidera telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych na polskim rynku poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesu rozliczania zamówień udzielanych wykonawcom w oparciu o dokumentację powykonawczą i kosztorysy opracowane przez wykonawcę
  • Ustalanie wynagrodzenia wykonawcy oraz rozliczanie pobranych/wbudowanych materiałów
  • Tworzenie protokołów odbiorów końcowych, określanie wartości środków trwałych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • Znajomość procesu produkcji FTTH (technologia, sprzęt)
  • Znajomość Prawa budowlanego i ustaw
  • Znajomość dokumentacji wykonawczej i powykonawczej z zakresu FTTH
  • Znajomość zasad kosztorysowania – wymagana praktyka
  • Znajomość zasad współpracy z wykonawcą i projektantem
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność obsługi Excel i programu ZUZIA
  • Praktyka w kosztorysowaniu
  • Mile widziane uprawnienia telekomunikacyjne

Oferujemy:

  • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z pakietu Benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy w Centrum Rzeszowa
  • Otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja