Specjalista ds. rozliczeń nieruchomości komercyjnych (k/m)

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania

  • Rozliczanie nieruchomości komercyjnych (standalones, parki i centra handlowe)
  • Zarządzanie umowami najmu i usługowymi
  • Sporządzanie kompleksowych rozliczeń kosztów eksploatacyjnych najemców
  • Weryfikacja wartości zużycia, controlling liczników
  • Zadania specjalne kierownictwa
  • Wprowadzanie danych do oprogramowania
  • Sporządzanie statystyk, raportów i benchmarków

Oferujemy

  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska

Twój profil

  • Ukończone techniczne studia wyższe w zakresie ekonomii, zarządzania nieruchomościami lub podobne, mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excela
  • Samodzielność i dokładność
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie i zorientowanie na klienta
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wdrożenie do pracy w centrali w Niemczech
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.