Specjalista ds. rozliczeń materiałowych

Energopol-Szczecin S.A.

Olsztynek, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztynek, woj. warmińsko-mazurskie

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie rozliczanie paliwa (gospodarka zewnętrzna/wewnętrzna - przypisywanie ilości paliwa na daną maszynę, rozliczanie kosztów, dystrybucja i ewidencjonowanie paliwa).

Oferujemy:
- satysfakcjonujące warunki pracy
- dobrą atmosferę w pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na dużej inwestycji drogowej

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r., poz. 922).”

Wymagania

- dobra, praktyczna umiejętność obsługi programu Excel
- doświadczenie zawodowe związane z rozliczeniami zużycia materiałów (np. w firmie produkcyjnej)
- doświadczenie w dziale rozliczeń materiałowych w firmie budowlanej będzie dużym atutem
- prawo jazdy kat. B
- dokładność
- umiejętność wyciągania wniosków na podstawie otrzymanych informacji
- dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa