Specjalista ds. rozliczeń / Księgowa/-wy ds. rozliczeń

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. rozliczeń / Księgowa/-wy ds. rozliczeń do spółki z sektora leasingu w Warszawie.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta - spółki z ustabilizowaną pozycją na rynku, zajmującą się leasingiem zarówno pojazdów jak i maszyn i urządzeń, w związku z dalszym rozwojem i potrzebą zmian wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty w dziale rozliczeń.

Opis stanowiska

  • Księgowanie dokumentów sprzedaży
  • Księgowanie i sporządzanie kompensat
  • Łączenie rozrachunków
  • Przeksięgowań VAT po otrzymaniu potwierdzeń od klientów (korekty)
  • Analiza kont na zamknięciach miesiąca, ewentualne korekty, księgowania
  • Sporządzanie zestawień dotyczących rozrachunków dla klientów
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, kierunek finanse, rachunkowość, bankowość, zarządzanie
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w spółce z branży leasingowej/automotive, na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości, przepisów podatkowych m.in. VAT - warunek obowiązkowy
  • Wiedza z zakresu rynku leasingu maszyn i urządzeń
  • Znakomite zdolności organizacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnie jak i w grupie
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju w stabilnej organizacji
  • Bardzo dobra lokalizacja biura
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page