Specjalista ds. rozliczeń kontraktów

Trakcja PRKiI S.A.

Warszawa, mazowieckie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dalszym rozwojem i pozyskanymi nowymi kontraktami poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja miejsca pracy: Ełk lub Warszawa

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie danych dotyczących obsługiwanego kontraktu do MS Dynamics.
  • Udział w przygotowywaniu budżetu realizacyjnego.
  • Uzgadnianie budżetu realizacyjnego z kierownikami robót branżowych oraz dyrektorem kontraktu w układzie kwartalnym.
  • Bieżące zmiany prognoz budżetowych oraz kwartalna aktualizacja prognoz w systemie DAX.
  • Analiza wyników za poszczególne okresy, przedstawianie danych dyrektorowi kontraktu.
  • Rozliczanie podwykonawców i usługodawców w systemie.
  • Raportowanie wyników, przygotowywanie podstawowych raportów z MS Dynamics.
  • Współpraca z działami spółki, w tym: ścisła współpraca z działem controllingu i działem księgowości oraz działem kontroli i jakości.
  • Ścisła współpraca z rozliczeniowcem kontraktu oraz z kierownikami robót branżowych, kierownikiem budowy, dyrektorem kontraktu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności np. inżynier budowy, rozliczeniowiec, planista.
  • Znajomość systemów ERP, preferowany Microsoft Dynamics AX, opcjonalnie SAP.
  • Znajomość procesów i terminologii budowlanej.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office w szczególności Excel - poziom minimum średniozaawansowany.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujem

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.