Specjalista ds. rozliczeń i zaopatrzenia działu technicznego / magazynier

Quickpack Polska

28-300 Jędrzejów, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

• Stały nadzór i zarządzanie magazynem części zamiennych
• Fakturowanie i księgowanie zakupów części, maszyn oraz usług do maszyn prowadzonych dla Działu Utrzymania Ruchu
• Stała współpraca z działem Księgowości
• Nadzór techniczny nad grupą maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Nadzór nad planowymi przeglądami, konserwacjami i remontami w obszarze parku maszynowego
• Opracowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
• Zapewnienie stanów magazynowych części zapasowych dla maszyn i instalacji znajdujących się na terenie zakładu
• Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w zakresie dostawy części zamiennych
• Szukanie alternatywnych dostawców dla części zamiennych
• Współpraca z UDT podczas przeglądów maszyn.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie w pracy o podobnym charakterze mile widziane
• uprawnienia budowlane wykonawcze w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych będą dodatkowym atutem,
• kreatywność w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i realizowania zadań,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• znajomość programów: Pakiet Office i inne,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń

Prezentacja firmy

Celem Quickpack Polska realizowanym konsekwentnie już od 1997 roku jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Automatyka, Praca Biuro / Dokumentacja